Nowoczesna architektura : International Retreat / Weiss / Manfredi

Paul Warchol For Weiss / Manfredi International Retreat.
centrum konferencyjne dla organizacji międzynarodowych w celu omówienia spraw i polityki.
projekt jest przykładem podkreślenia przez firmę integracji architektury i krajobrazu.
Szereg istniejących budynków z początku XX wieku znajduje się na terenie o powierzchni 400 akrów, a projekt wykorzystuje sieć ogrodów, aby stworzyć ramy dla tych odnowionych i programowo przekształconych struktur.
Więcej zdjęć i więcej o projekcie po przerwie.
Krajobraz tworzy agenta organizującego projekt, ponieważ nowe skrzydło galerii na nieformalne spotkania znajduje się w centrum tych ogrodów.
W krajobrazie biegnącym z północy na południe krajobraz definiowany jest przez liniową pulę odbijającą, drzewa, pokruszony kamień i kwitnącą pokrywę gruntu, podczas gdy na południu projekt jest raczej nieformalnym ustawieniem wody, drzew i miejsc na zewnątrz, który określa ogród.
Wschodnio-zachodni krajobraz łączy odnowiony garaż i stajnie, przechwytując pozostałości zewnętrznych przestrzeni i zmieniając je w ogrody uprawne.
.
Paul Warchol Programy wewnętrzne i zewnętrzne przecinają się na eliptycznie ukształtowanej przeszklonej galerii, podwójnej wysokości ze szkła i stali, idealnej do nieformalnych rozmów.
Galeria łączy wszystkie wydarzenia, które mają miejsce podczas konferencji, ze względu na strategiczne rozmieszczenie pomiędzy oficjalnym centrum konferencyjnym a skrzydłem pokoju gościnnego.
.
Paul Warchol Wychowany jako część budowli parterowych, galeria czerpie inspiracje z istniejących struktur konserwatorskich zlokalizowanych na dawnej posiadłości, w których znajdują się zarówno prawdziwe, jak i sztuczne krajobrazy.
Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, szkło spiekane moduluje i niweluje naturalne światło z góry i z południa.
.
Paul Warchol Główna sala konferencyjna jest wewnętrznie skoncentrowana, oświetlona istniejącym świetlikiem.
Seria nakładających się paneli ściennych z laserowo wycinanymi perforacjami jest kalibrowana, aby zapewnić akustycznie zrównoważony rozkład dźwięku w całym pomieszczeniu.
Ściana z drewna, która również spełnia wymagania w zakresie mocy i teledatów, pośredniczy w skali białego, wyłożonego płytkami garażu i eliptycznego stołu konferencyjnego.
.
Paul Warchol Zaprojektowany z myślą o skoncentrowanych dyskusjach i nieformalnych rozmowach, rekolekcje zapewniają warstwowy zestaw relacji pomiędzy odnowionymi istniejącymi budynkami, nowymi strukturami i terenami, w celu usunięcia granic między wnętrzem a zewnętrznymi przestrzeniami.
Projekt Credits: Międzynarodowe daty rekolekcji: 2002-2005 Główny projektant: Projekt / architektura strony: Weiss / Manfredi Architecture / Landscape / Urbanism; Marion Weiss i Michael A.
Manfredi (partnerzy projektowi), Armando Petruccelli i Clifton Balch (Architekci projektów); Matt Azen, Chris Ballentine, Michael Blasberg, Hamilton Hadden, Todd Hoehn, Jessica Spiegel, Yehre Suh i Akari Takebayashi.
Zespół przed projektowaniem: Kian Goh i Yehre Suh Zespół konsultantów: Konsultant ds.
Inżynierii budowlanej: Weidlinger Associates Consulting Engineers MEPFP Inżynier Konsultant: Jaros, Baum & Bolles Konsultanci Inżynier Budowlany Konsultant: Dvirka i Bartilucci Konsultant ds.
Projektowania Oświetlenia: Brandston Partnership, Inc.
Curtain Wall Konsultant: konsultanci RA Heintges Architekci Konsultanci krajobrazu: Jim Stevenson i HM White Site Architekci Konsultant ruchu drogowego: Dunn Engineering Associates Estimator kosztów: AMIS Inc.
Konsultant ds.
Inżynierii geotechnicznej: inżynieria parku, konsultant ds.
Usług komputerowych: Cini-Little International AV / Acoustics / IT / Konsultant ds.
Bezpieczeństwa: Shen Milsom & Wilke, Inc.
Konsultant ds.
Fontann: CMS Collaborative Fabrics Konsultant: Lee Jofa Gallery Konsultant kurtyny: Mary Bright Inc.
Konsultant ds.
Mebli: przedstawicielstwo Partnerstwa BG: Roslyn Consultants, LLC
[patrz też: mrówka kolorowanka, rolety dzień i noc, vega meble białystok ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kolorowanka rolety dzień i noc vega meble białystok