Kącik architekta – Cranes of Palermo Proposal / De Fournier & Associados

Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados Propozycja architektoniczna dla Żurawów w Palermo opiera się na relacji między obrazem interwencyjnym a bogatą lokalną historią Sycylii, w szczególności na baroku elementów scenograficznych i ornamentalnych.
Zaprojektowany przez De Fournier & Associados, nowa propozycja ma jako odniesienie słabo moderowane cechy baroku, zaskoczenie, że ekspresja jego wizerunku powoduje, gdy jest postrzegana.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Żurawie w Palermo, uderzające elementy krajobrazu w mieście od 30 lat, mają szansę stać się punktem zwrotnym dla rewitalizacji portu wraz z rozmieszczeniem centrum kulturalnego i rekreacyjnego z wykorzystaniem ich struktur, a także budowy cała powierzchnia podłogi na parterze.
Plac.
Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados formalny entuzjazm i kontrasty wprowadzają do tego nowego projektu bezpośredni związek z 17th.
wiek baroku jako języka.
Konstrukcje żurawi i nowego placu pozwolą na większą elastyczność użytkowania oraz kilka rodzajów imprez i wystaw z konfiguracjami przestrzeni różniącymi się w zależności od przemieszczenia żurawi.
Obejmują one: centrum kulturalne wystaw stałych i czasowych, bibliotekę, przestrzeń wielofunkcyjną, kawiarnię, sklep, restaurację i tarasy zbudowane z poziomych elementów dźwigów.
Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados
[przypisy: mrówka kolorowanka, olx dzierżoniów, vega meble białystok ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kolorowanka olx dzierżoniów vega meble białystok