Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Pięć wspaniałych projektów, które przegapiłeś w zeszłym tygodniu! Sprawdź nasz wybór najlepszych po przerwie.
Klub Ananti Club, Seoul / SKM Architekci Klub Ritz Carlton Country Club, który niegdyś miał klasyczny klub w stylu europejskim, postanowił zmienić nazwę na Ananti Club Seoul, podejmując wyzwanie całkowitej przebudowy i przebudowy kursów i klubu w celu odzwierciedlają najnowszy styl życia miasta.
Wysiłek ten stworzył miejsce warte zwiedzenia (czytaj więcej.) Teatr Agora / UNStudio Teatr Agora to niezwykle kolorowy, zdeterminowany i optymistyczny lokal.
Budynek jest częścią planu głównego Lelystad autorstwa Adriaana Geuze, którego celem jest ożywienie pragmatycznego, trzeźwego centrum miasta.
Teatr odpowiada na stałą misję ożywienia i odzyskania powojennych, holenderskich nowych miast, skupiając się na archetypowej funkcji teatru: tworzeniu świata sztuczności i zaklęć (czytaj dalej.) Przedszkole Solrosen / Stein Halvorsen Sivilarkitekter Solrosen jest opiekę dzienną w ośrodku, w której obiekty dostosowane do uczenia się są wysoko cenione, a idea opieki dziennej jako ośrodka do opieki położonego dawno temu.
Różne bazy są niezależnymi strefami, z których każda ma określoną treść.
Suma przedstawia różnorodność, w której dziecko jest kwestionowane na różne sposoby w ciągu dnia (czytaj więcej.) Klasyka AD: Katedra w Brasilii / Oscar Niemeyer Po tak znaczącej historii można się spodziewać, że architektura Brasilii odzwierciedla bogactwo i znaczenie kultura jako planowane miasto.
Kościół ma duże znaczenie w społeczeństwie, więc projekt musiał mieć znaczenie i osobowość w stosunku do otoczenia (czytaj więcej.) Park Rzeźby Olimpijskiej / Weiss Manfredi Przewidywany jako nowy miejski model parków rzeźbiarskich, projekt ten znajduje się w Seattle.
ostatnia niezagospodarowana własność nabrzeża.
przemysłowy teren poprzemysłowy pokrajany przez tory kolejowe i drogę arterii.
Projekt łączy trzy oddzielne miejsca z nieprzerwanym zielonym Z .
platforma, schodząc czterdzieści stóp od miasta do wody, korzystając z widoków na panoramę miasta i zatokę Elliott i wznosząc się nad istniejącą infrastrukturą, aby ponownie połączyć rdzeń miejski z rewitalizowanym nabrzeżem (czytaj dalej.)
[patrz też: olx bochnia, mrówka kolorowanka, mrówka kowalewo pomorskie ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kolorowanka mrówka kowalewo pomorskie olx bochnia