Budownictwo i architektura : Siedziba główna BSA / Höweler + Yoon Architecture

Dzięki uprzejmości Höweler + Yoon Architecture Boston Society of Architects planuje przenieść się z obecnej lokalizacji na 52 Broad Street do nowej przestrzeni w Atlantic Wharf, w ramach poważnej transformacji instytucji z 1867 roku.
W ramach otwartego konkursu na projekt BSA wybrało projekt Höweler + Yoon Architecture pod tytułem: Slipstream Public Exchange.
Obrazy propozycji, przelotne wideo i opis architektów po przerwie.
BSABROADCAST Rysuje publiczność na drugie piętro, wielkie schody schodzą z sufitu powyżej i zapewniają płynne przejście między piętrami jednym gestem.
Schody i sufity stanowią główną postać fizycznego interfejsu.
Technologie informacyjne są również wbudowane w chmurę.
sufit, dzięki czemu jego krawędź może nadawać wiadomości za pośrednictwem pasma LED, podczas gdy projektory wyświetlają cyfrową matę wejściową, a nadajniki bezprzewodowe przesyłają strumienie wideo.
.
Giełda publiczna.
Konsole znajdują się w przestrzeni kosmicznej, umożliwiając społeczeństwu dostęp do wybranych informacji o środowisku zabudowanym, danych liczbowych na temat faktur budowlanych oraz baz danych projektantów, produktów i usług.
Dzięki uprzejmości Höweler + Yoon Architecture PERIMETER Wyprofilowana powierzchnia nośnika owija się wokół obwodu przestrzeni, tworząc ciągłą galerię i obwód zdarzeń.
Obszary programowe są wstrzymywane od brzegu, umożliwiając obieg publiczny wzdłuż obwodu.
Program galerii jest pomyślany jako seria płynnych ścieżek, a nie jako dyskretny pokój.
Treść wystaw produkuje programowy.
Bieżący.
do przepływu galerii.
Umieszczenie galerii wzdłuż krawędzi wzmacnia paralaksę poznawczą między zawartością wystaw na pierwszym planie i miastem w tle.
Jest to zgodne z podstawową misją BSA, która wspiera aktywne zaangażowanie w proces projektowania i wynikowy produkt środowiska zbudowanego.
Dzięki uprzejmości Höweler + Yoon Architecture PODS Sale konferencyjne rozmieszczone są w strefie swobodnej galerii.
Sale konferencyjne tworzą archipelag programu rozprowadzanego w przepływie galerii publicznej, maksymalizując kontakt między członkami BSA, odwiedzającymi, interesariuszami i członkami społeczeństwa.
Dzięki uprzejmości Höweler + Yoon Architecture SLIPSTREAM Nowa BSA produkuje.
Public Exchange.
poprzez swoją organizacyjną i materialną logikę, a także poprzez swoją sieć i strategie medialne.
Przestrzenie płynne w galerii liniowej są równoległe do stałych strumieni informacji rozgłoszeniowej.
Archipelag programów i wystaw stworzy gładką mieszankę odbiorców i treści w przepływie i wirach konfiguracji przepływów BSA, czego rezultatem będzie produktywny dyskurs, który jest misją BSA.
Rozstrzelony aksonometryczny
[przypisy: mrówka kościerzyna, mrówka kowalewo pomorskie, przelicznik m3 na litry ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kościerzyna mrówka kowalewo pomorskie przelicznik m3 na litry