Budownictwo i architektura : Propozycja Parque Burle Marx / De Fournier & Associados

Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados Propozycja Parque Burle Marx oferuje mieszankę biur, budynków biurowych i mieszkalnych, lokalnego handlu i parku miejskiego oraz ekologiczną stację dla obszarów chronionych.
Zaprojektowany przez De Fournier & Associados, korytarz Faunal, który rozszerzy jeden z najważniejszych biomów Belo Horizonte, będzie obejmował bryły harmonicznie zintegrowane z morfologią terenu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ważnym aspektem zasad miejskiej ekologii jest mobilność i oszczędność energii.
Mieszane / mieszane użycie zmniejsza potrzebę podróżowania, spełniając funkcję generatora i zarządzającego własnymi społecznymi i ekonomicznymi zachowaniami.
Zachowanie małej centralności, generowanie nowych miejsc pracy, oferty mieszkaniowej, wypoczynku, turystyki i handlu detalicznego, rozproszonych w budynkach, które zastąpią to, co już było dawną kopalnią.
Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados Użytkownik / użytkownik może pracować, uczyć się, robić zakupy, chodzić do kina, zwiedzać, chodzić do lekarza, iść na siłownię, spacerować po fantastycznym parku, pieszo lub na rowerze.
W ten sposób wpływ, tak niepokojący w dużych przedsiębiorstwach, jest zminimalizowany.
Kolejnym aspektem, który należy podkreślić, jest powrót do życia społecznego.
Idea integracji lokalnej społeczności, zachęca do wymiany, a jednocześnie zaspokaja potrzeby mieszkańców i użytkowników usług w mieście.
Dzięki uprzejmości De Fournier & Associados
[podobne: mrówka kościerzyna, olx bochnia, olx rzeszów ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kościerzyna olx bochnia olx rzeszów