Budownictwo i architektura : coLab | Warsztat interaktywnych parametrów

Studio Mode ma przyjemność ogłosić czwartą część serii warsztatów CoLab: Interactive Parametrics.
Interactive Parametrics to dwudniowe warsztaty Processing (z opcjonalnym trzecim dniem) skupiające się na dynamicznych szkicach i prototypowaniu.
Warsztaty odbędą się w Nowym Jorku w weekend 19 lutego.
Ten szybki warsztat skupi się na interaktywnych strategiach parametrycznego projektowania.
Wykorzystując Processing jako naszą platformę bazową, zaprojektujemy dynamiczne systemy zachowań w czasie rzeczywistym, wdrożyliśmy techniki interfejsów do zastosowań płynnych i wielokrotnie prototypujemy rozwiązania w formacie fizycznym poprzez szybkie prototypowanie i cyfrowe wycinanie.
Poprzez serię skoncentrowanych ćwiczeń i zadań projektowych, każdy uczestnik zbuduje samodzielny parametryczny szkic projektu i przejdzie proces prototypowania, realizując zestaw rozwiązań za pomocą komputerowo sterowanych urządzeń (Makerbot.
Thing-O-Matic.
I KNK High-Force Cutters).
Opcjonalny trzeci dzień warsztatów jest oferowany uczestnikom pragnącym poświęcić więcej czasu na opracowanie indywidualnych projektów lub linii badawczych.
Jako część większej infrastruktury online, modeLab, warsztaty te zapewniają uczestnikom stałe wsparcie i wiedzę, z których można czerpać wiedzę na przyszłość.
Frekwencja będzie ograniczona, aby zapewnić każdemu uczestnikowi maksymalny czas poświęcony na instruktorów.
Zachęca się uczestników do zapoznania się z podstawowymi pojęciami projektowania parametrycznego i interfejsu przetwarzania.
Interaktywne parametry zostały opracowane dzięki współpracy między trybem Studio / trybLab i Marius Watz / evolutionzone.
[przypisy: co zamiast płytek w kuchni, elgrom olsztyn, mysz zaroślowa ]

Powiązane tematy z artykułem: co zamiast płytek w kuchni elgrom olsztyn mysz zaroślowa