Budownictwo i architektura : AD Round Up: Green Roof Part VI

Dwa domy, dwie szkoły i jeden klub tenisowy.
Wszystkie z niesamowitymi ekologicznymi zielonymi dachami.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Mill Valley Hillside / McGlashan Architecture Projekt Mill Valley Hillside jest rezydencją dla trzech pokoleń, w dwóch oddzielnych mieszkaniach, pod jednym zielonym dachem.
To przybliża dziadków do ich dzieci i wnuków, a jednocześnie tworzy przestrzenie dostosowane do każdego pokolenia.
Na górze jest formalnie, cicho i dramatycznie (czytaj więcej.) Szkoła San Miguel Arcangel / a3gm Budynek zaprojektowano na działce o wcześniejszym przeznaczeniu jako ogród i plac zabaw dla dzieci, w małym miasteczku z naturalnym otoczeniem o wspaniałej urodzie.
Pierwszym wymogiem interwencji było zachowanie wartości zarówno działki, jak i krajobrazu oraz zachowanie istniejących drzew, dbanie o wizje z wioski i tradycyjnych punktów obserwacji (czytaj dalej.) W toku: rezydencja Green Roof / LIJO RENY architekci.
Nie chcę, żeby mój dom był widoczny z drogi .,.
Nie chcę typowego domu Malayali NRI.
Te dwie ważne sugestie od klienta skierowały architektów do zaprojektowania domu z rozległym zielonym dachem, ukrywając w ten sposób widzialną formę domu od strony drogi (czytaj więcej.) Cannes Tennis Club / Comte & Vollenweider Architectes Konstrukcja tenisa na stoki w dolinie Siagne to ogromny projekt przekształceń krajobrazu: oferuje kort tenisowy i ogród.
Ogród willi Maurice Chevalier jest rozległą, zalesioną przestrzenią, która oferuje ciągłą wizualną rzeźbę wzgórz (czytaj więcej.) Szkoła podstawowa Ponzano / C + S Associati Wewnątrz rozrastającego się miasta, które zniszczyło region Veneto, szkoła podstawowa Ponzano jest niewielkim skrzepem: część budynku (sala gimnastyczna) jest dostępna dla wszystkich po okresie szkolnym.
W tym sensie szkoła staje się miejscem spotkań mieszkańców Ponzano (czytaj dalej.)
[podobne: rolety dzień i noc, mrówka kolorowanka, mrówka kowalewo pomorskie ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kolorowanka mrówka kowalewo pomorskie rolety dzień i noc