Architektura i nowoczesne budownictwo – Wielozadaniowy złożony wniosek / FGMF Arquitetos

Dzięki uprzejmości FGMF Arquitetos Zamierzając stworzyć nowe referencje architektoniczne dla regionu Brasilia, Kompleks Wielozadaniowy staje się nowym miejscem docelowym w mieście.
Zaprojektowany przez FGMF Arquitetos, budynek tworzy punkt orientacyjny w krajobrazie poprzez zastosowanie detalu, budynków biurowych i biur modułowych.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Odważny projekt, który ceni środowisko i ustanawia nowy cel komercyjny, podkreśla publiczne i prywatne przestrzenie otwarte, które są elementami strukturalnymi wniosku.
W ten sposób wyznaczono przestrzeń, która jest atrakcyjna i otwarta na lokalną drogę, odizolowana od szumu autostrady, zdolna przyciągnąć pieszych i kierowców do poznania placu objetego budynkiem.
Jednocześnie system stopniowej przepuszczalności wokół sklepów i przestrzeni życiowych wykorzystuje ważny przepływ pieszych, obecnie skoncentrowany w przejściu służebnym, łączącym autostradę z czynnościami na lokalnej ulicy i maksymalizując jej potencjał.
Dzięki uprzejmości FGMF Arquitetos Oprócz pożądanej przepuszczalności i konfiguracji centralnego placu, zrozumienie różnych zastosowań, w połączeniu z interpretacją lokalnych przepisów, określają geometrię budynku.
Zamiast segregować je w hermetycznych wieżach, to właśnie zachodzą na siebie.
Warstwy.
innej natury, która tworzy spójność pożądaną dla kompleksu.
Dzięki uprzejmości FGMF Arquitetos
[więcej w: co zamiast płytek w kuchni, olx bochnia, olx rzeszów ]

Powiązane tematy z artykułem: co zamiast płytek w kuchni olx bochnia olx rzeszów