Architektura i nowoczesne budownictwo – Beckett Rankine przedstawia lotnisko offshore w estuarium Tamizy

Dzięki uprzejmości Becketta Rankine Zarówno z Heathro, jak i Gatwick, przesuwając granice, konieczne jest, aby Wielka Brytania zaczęła posuwać się naprzód, rozszerzając swoją globalną przepustowość lotniczą.
Na przestrzeni lat przedstawiono wiele propozycji, w tym Norman Foster.
Port Lotniczy London Britannia ..
Teraz Beckett Rankine zaprezentował pomysłową, morską propozycję zlokalizowaną na piaskach Goodwin w brytyjskich wodach terytorialnych, prawie trzy kilometry od wschodniego wybrzeża Kentu.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
Przy szacunkowym koszcie ok.
39 200 $ lotnisko Goodwin okazuje się być jedną z najbardziej przystępnych cenowo opcji.
Lokalizując lotnisko na zrekultywowanych piaskach Goodwin, propozycja ta oferuje wiele korzyści, w tym brak wpływu na chronione środowisko, brak przesiedleń mieszkańców, bliskość kolei dużych prędkości w Londynie i wiele innych.
Dzięki uprzejmości Becketta Rankine Etapowy rozwój rozpoczął się od budowy trzech pasów startowych obsługiwanych przez jeden budynek terminalu połączony z jednostkami satelitarnymi z maksymalnie 150 gniazdami samolotów.
Jego lokalizacja pozwoli na całodobową obsługę i przepustowość do 150 mln pasażerów rocznie.
Wraz ze wzrostem popytu powstanie czwarty pas startowy z drugim budynkiem terminala z kolejnymi satelitami obsługującymi dodatkowe 150 gniazd, zapewniając łącznie 300 gniazd.
Każdy terminal będzie wznosił się na swoim własnym szybkim terminalu kolejowym z bezpośrednimi połączeniami do centrum Londynu, a także.
przez tunel pod kanałem La Manche, Bruksela.
Lille, Paryż i europejska sieć kolei dużych prędkości.
Położone na skraju wody z przepięknym widokiem na Białe Klify w Dover, budynki terminalu będą również zawierać szybkie terminale promowe łączące bezpośrednio z Ramsgate i Dover.
Rekultywacja wyspy będzie oznaczać, że te trasy promowe będą pływać głównie w wodach pół osłoniętych, podobnie jak promy Isle of Wight, umożliwiając prędkości operacyjne przekraczające 20 węzłów.
Dzięki uprzejmości Becketta Rankine Tunel drogowy połączy Goodwin z lądem, łącząc się z siecią dróg kołowych.
We wczesnych fazach rozwoju będzie wystarczająco dużo miejsca na wyspie, aby zapewnić parking o długim czasie postoju z parkingiem z długimi miejscami postojowymi na kontynencie.
Z czasem, gdy wyspa zostanie w pełni rozwinięta, parking długoterminowy będzie zapewniony na kontynencie.
Wygląd i funkcjonalność lotniska i jego terminala będą kluczowe dla jego sprawnego działania.
A dzięki nieskrępowanemu serwisowi typu greenfield Beckett Rankine twierdzi, że nic nie powstrzyma lotniska Goodwin od najlepszego portu lotniczego na świecie.
[patrz też: elgrom olsztyn, wysokość baterii wannowej, podsypka cementowo piaskowa ]

Powiązane tematy z artykułem: elgrom olsztyn podsypka cementowo piaskowa wysokość baterii wannowej